IV polsko-niemiecka giełda kooperacyjna - Katowice, 09.06.2017

Giełda B2B to wciąż jeden z najbardziej efektywnych sposobów na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi. Giełga odbędzie się w ramach XII FORUM NOWEJ GOSPODARKI w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103. Tematyką wiodącą Forum będzie gospodarka niskoemisyjna jako szansa dla województw śląskiego i małopolskiego, dlatego proponowane spotkania B2B skierowane są do podmiotów działających w następujących sektorach:

  • Technologie efektywności energetycznej
  • Efektywność energetyczna w budynkach (techniki budynkowe, techniki ogrzewania, techniki wentylacji, okna, oświetlenie)
  • Odnawialne źródła energii (fotowoltaika i technologie solarne, pompy ciepła, bioeenergia, małe elektrownie wodne)
  • Prawo i podatki
  • Techniki pomiarowe
  • Systemy zarządzania budynkiem/ systemy zarządzania energią/ rozwiązania IT

W tym roku giełda będzie również platformą wsparcia dla podmiotów poszukujących partnerów do projektów badawczo-rozwojowych, dlatego też zachęcamy do umawiania spotkań z doradcami Regionalnego Punktu Kontaktowego programu Horyzont 2020 przy Politechnice Śląskiej, którzy będą obecni podczas giełdy.

Podobnie jak w zeszłych latach, udział w giełdzie kooperacyjnej zapowiedziały niemieckie firmy z partnerskiego Landu Północnej Nadrenii – Westfalii, operujące w powyższych sektorach. Cieszymy się, iż zainteresowanie udziałem wyrażają również firmy z innych krajów, które serdecznie zapraszamy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wymagana rejestracja! Link do strony i REJESTRACJI: http://www.forumng.pl/

W razie pytań poniżej podany jest kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Katowicach:

Ø  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ø  tel.: 32 72 85 865;   32 72 85 907;  32 72 85 829