28 listopada b.r. w Warszawie w siedzibie MNiSW odbędzie się seminarium polsko-rumuńskie, poświęcone możliwościom współpracy w zakresie programów ESA.

Ze strony rumuńskiej swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele: National Institute for Aerospace Research "Elie Carafoli" (INCAS), Institute of Space Science (ISS) oraz firmy: Terrasigna, CS Romania i Siemens Convergence Romania. W spotkaniu wezmą udział również przedstawiciele Rumuńskiej Agencji Kosmicznej.

W programie seminarium przewidziane są prezentacje oraz spotkania bilateralne. Agenda w załączeniu >>>

Zgłoszenia do udziału w seminarium prosimy przesyłać do pani Beaty Mikołajek-Zielińskiej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy, 23 listopada br. W zgłoszeniu należy podać również o informację o ewentualnej prezentacji instytucji.
Czas prezentacji w języku angielskim to około 7-10 minut. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc jedną instytucję mogą reprezentować nie więcej niż dwie osoby.