Zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez Centrum TransferuTechnologii Morskich, które odbędzie się 16 maja w godz. 10.00-12.00 w budynku Akademii Morskiej w Szczecinie.

Szkolenie będzie dotyczyć możliwości współpracy badawczo-rozwojowej z  firmami przy wykorzystaniu środków UE.
Przedstawione zostaną programy krajowe (PO IR, RPO WZP, programy NCBIR) oraz programy międzynarodowe (Horyzont 2020, Interreg, Era-Net, Bonus i inne).  Porozmawiamy też o tym jak nawiązać współpracę z biznesem i jak sprawić, aby ta współpraca dobrze przebiegała.

ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA PRZYJMUJEMY DO 13 MAJA NA ADRES:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.