Polsko-Niemieckie warsztaty innowacji

Międzynarodowe Centrum Designu w Berlinie (IDZ) oraz Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają duże i średnie przedsiębiorstwa z Warszawy do udziału w „Polsko-Niemieckich Warsztatach Innowacji”. To szansa zapoznania się z możliwościami stosowania design management’u i procesów rozwoju konkurencyjności w firmach, poprzez współpracę z berlińskimi ekspertami z rożnych dziedzin design’u. Do udziału w warsztatach wybrano projektantów, którzy już od lat działają jako interdyscyplinarni doradcy strategiczni.

 

Więcej informacji na dedykowanej stronie projektu. Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne, niemniej jednak firma chcąca przystąpić do warsztatu musi spełniać kryteria określone w dokumencie pdf. Celem warsztatów jest umożliwienie nawiązania kontaktów oraz przyszłej współpracy biznesowej.

Warsztaty planowane są w dniach 14/15 listopada 2013. Wytypowane firmy zostaną zaproszone do udziału w kolacji networkingowej w dniu poprzedzającym warsztaty.

Firmy zainteresowane udziałem w „Polsko-Niemieckich Warsztatach Innowacji” prosimy o przekazanie podstawowych informacji w formie krótkiej ankietyOstateczny termin zgłoszeń (zamknięcie ankiety): piątek 20 września 2013 r.

Dodatkowych informacji udzielają:

Ake Rudolf, IDZ | menedżer projektu „Berlin Poland” | T. +49.(0)30.280 95 111 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ula Trzeciakowska, UM.ST.W | Biuro Kultury | T. 22 443 03 43 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu „Design Innovation & Exchange Programme | Berlin Poland 2013-2014” (www.berlinpoland.eu) we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa w ramach projektu European Creative Cluster Lab (www.creatives.waw.pl).