Masz pomysł na projekt badawczy? Zbadaj jego innowacyjność korzystając z ogólnodostępnych baz patentów, publikacji i projektów. Sprawdzisz w ten sposób czy ktoś już zajmował się podobnym zagadnieniem. Jesli tak, dowiesz się jakie są potencjalne rynki zbytu i odbiorcy wyników Twoich badań przyjmujących postać wynalazku albo do jakiej uczelni wiodącej w danym temacie powinieneś / powinnaś zwrócić się z prośbą o współpracę czy z jakim naukowcem nawiązać kontakt.

Nie zwlekaj z pomysłem!

Czekamy na Ciebie w CTTM!!

Pokój 24, tel. wew. 818 lub 696

ZARZĄDZENIE NR 13/2016 w sprawie zasad postępowania dotyczących projektów europejskich wraz ze wzorem karty obiegowej oraz ZARZĄDZENIE NR 22/2017 w sprawie zmian do zarządzenia nr 13/2017 są dostępne do pobrania przez pracowników Akademii Morskiej w Szczecinie z poziomu uczelni.