Konkursy na projekty w Horyzoncie 2020 adresowane do AM zostały ogłoszone, część z nich zamyka się już w styczniu 2016. Komisja Europejska opublikowała także programy pracy dla tego programu na lata 2016-2017. CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie przedstawiające zasady uczestnictwa w programie Horyzont 2020, rodzaje projektów, zasady finansowe oraz strukturę programu jak również sposoby poszukiwania partnerów i przykładowe konkursy dla AM. Szkolenie odbędzie się we wtorek 17 listopada w godz. 09.30-11.30 w sali 28. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa do 16 listopada br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.