RCIiTT ZUT w Szczecinie zaprasza na bezpłatne warsztaty komputerowe pt. "Zostań ekspertem Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal" które odbędą się 11 kwietnia br., w godz. 9:00-13:00. Miejsce spotkania - siedzina RCIiTT, sala ‘Overlock’ (s. 219, II piętro).

Komisja Europejska poszukuje specjalistów do oceny wniosków projektowych, zarówno z punktu widzenia naukowca, jak i przedsiębiorcy. Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści jakie daje pełnienie tej funkcji, obowiązki oraz zasady pracy eksperta. Uczestnicy zapoznają się także z serwisem Participant Portal, który obsługuje konkursy ogłaszane w Programie Ramowym Horyzont 2020 i zawiera stosowną dokumentację konkursową.

Uczestnictwo w spotkaniu jest idealną okazją do podjęcia kolejnego kroku w rozwoju swojej kariery zawodowej, gdyż pozycja eksperta Komisji Europejskiej to ocean możliwości. Spotkanie ma charakter warsztatów komputerowych, podczas których nasz konsultant – Agata Skrobek – wesprze Państwa w utworzeniu takiego profilu.

Wskazane jest przygotowanie swojego CV w języku angielskim (w formie elektronicznej), gdyż znacznie ułatwi to zakładanie profilu eksperta.

Program szkolenia oraz rejestracja dostępne są TUTAJ.

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 91 449 49 44.