Szkolenie: Ciekawie o nauce. Sztuka pisania tekstów naukowych dla wszystkich

26 stycznia (piątek) w godzinach 9:00-15:00 Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT zaprasza na szkolenie dotyczące promocji osiągnięć naukowych pracowników uczelni. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną techniki pisania artykułów naukowych, które przyciągają uwagę czytelnika oraz cieszą się uznaniem w środowisku badaczy. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się od czego zacząć pisanie tekstów, skąd czerpać inspiracje oraz w jaki sposób wykorzystać paralele, zasadę kontekstu czy obrazowanie w publikacjach. Zaprezentowane zostaną techniki zwiększające skuteczność tekstów naukowych, formuły copywriterskie oraz sprawdzone recepty na zainteresowanie czytelnika. Omówione zostaną badania click trackingowe, których znajomość pomoże w tworzeniu atrakcyjnych publikacji trafiających do szerokiego grona odbiorców.

Szkolenie dla studentów, doktorantów oraz naukowców.

REJESTRACJA I SZCZEGÓŁY