Publikacja ofert partnerstwa w wybranych konkursach w Horyzoncie 2020

Przypominamy o możliwości publikacji ofert partnerstwa na portalu dotyczącym Horyzontu 2020. Zespoły badawczo-naukowe zainteresowane opublikowaniem swojej oferty partnerstwa w celu udziału w wybranym konkursie programu Horyzont 2020 prosimy o przesłanie 5-6 zdaniowego opisu kompetencji związanych z tematyką (...)

Horyzont 2020 - Spotkanie informacyjne - SPACE

20 listopada w Warszawie odbędzie się Dzień Informacyjny poświęcony konkursom ogłoszonym w Programie Horyzont 2020 w obszarze tematycznym Przestrzeń kosmiczna - SPACE.Dzień informacyjny jest organizowany w związku z ogłoszeniem kolejnych konkursów w obszarze Przestrzeń kosmiczna na lata 2019 (...)

Akademia Morska w Szczecinie na targach Warsaw Industry Week 2018

W dniach 6-8 listopada 2018 r., Akademia Morska w Szczecinie prezentowała swoją ofertę naukową i wynalazczą podczas targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie k/o Warszawy. Na stoisku AM można było zobaczyć dwa wynalazki: Prototyp detektora nieszczelności zaworów rozruchowych okrętowego (...)

Harmonogram szkoleń CTTM do końca 2018 r.

Wynalazczość usystematyzowana, zarządzanie projektami międzynarodowymi oraz prezentacja ostatnich konkursów na projekty dla branzy morskiej w Horyzoncie 2020 to tematy proponowanych szkoleń.  Szczegóły i rekrutacja przed danym wydarzeniem, o czym pracownicy AM zostaną poinformowani (...)